MALINNA°body wash and shampoo

sprchovacie séra pre pokožku tela a vlasy na báze vzácnych organických olejov, esenciálnych olejov a solí

Oxidačný redukčný potenciál:  (-140mV) až (-200mV)

9V2A5060.tifMALINNA° body wash and shampoo sú pripravené jedinečným spôsobom spracovania zložiek za studena. Výsledná substancia následne zreje niekoľko týždňov. Počas procesu zrenia jednotlivé zložky vzájomne reagujú a uvoľňuje sa ich antioxidačný potenciál. V záverečnej fáze sú substancie obohatené o esenciálne oleje, ktoré prehlbujú ich aromaterapeutické účinky a dodávajú im špecifickú vôňu.

Účinok: Sprchovacie séra pokožku hĺbkovo čistia a vďaka jedinečnému zloženiu dodávajú bunkám výživu. Účinné látky prenikajú hlboko do tkanív, vytvárajú prostredie vhodné pre obnovu buniek a posilňujú ich. Napomáhajú odbúraniu poškodených buniek a odpadových látok. Naše bunky sú denne vystavené faktorom, ktoré spôsobujú ich oxidáciu – starnutie. Väčšina potravín a chemikálii telo okysľujú, a preto je nútené míňať svoje zdroje zásadotvorných minerálov na udržanie mierne zásaditého pH. Slnečné žiarenie, nekvalitná voda a strava, znečistené ovzdušie: to všetko sú faktory, ktoré poškodzujú bunky, ktoré sa následne delia degenerované.

Hodnota ORP číselne vyjadruje kapacitu akejkoľvek látky redukovať alebo spôsobovať oxidáciu. MALINNA° produkty s ORP hodnotami od (-90mV) až (-200mV) sú svetovým unikátom. Bežná kozmetika má vysoké plusové hodnoty, kvalitná organická kozmetika má plusové hodnoty bližšie k nule. Čím je nameraná hodnota nižšia, tým je vyššia schopnosť látky brániť oxidácii. Dlhodobé používanie produktov MALINNA° udržuje pokožku zdravú a pružnú a telo mladé, funkčné a vitálne.

MALINNA° produkty sa zameriavajú na príčiny nerovnováhy organizmu ako celku. Najlepšie výsledky dosiahnete kombináciou MALINNA° body wash and shampoo s výživovým doplnkom MALINNA° elixir mint a krémami  MALINNA° intensive creams .

Vlastnosti:

antiseptické  antibakteriálne protizápalové ▢ spevňujúce

Návod na použitie: Sprchový šampón naneste na pokožku tela a vlasy, vytvorte penu a opláchnite. Následne šampón aplikujte opäť, vmasírujte ho po dobu 5-20 minút a opláchnite. Znovu naneste tenkú vrstvu šampónu na pokožku tela a nechajte voľne zaschnúť.

Upozornenie: Len na vonkajšie použitie.

Skladovanie: Výrobok uchovávajte uzatvorený na suchom mieste pri izbovej teplote mimo priameho slnečného žiarenia.

Zloženie: AQUA, COCOS NUCIFERA OIL, OLEA EUROPAEA FRUIT OIL, ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL, LINUM USITATISSIMUM SEED OIL, CANNABIS SATIVA SEED OIL, SEA SALT, LAVANDULA ANGUSTIFOLIA OIL, LINALOOL, SODIUM BICARBONATE, PELARGONIUM GRAVEOLENS OIL, SALVIA SCLAREA OIL, MENTHA PIPERITA OIL, JUNIPERUS VIRGINIANA OIL, CYMBOPOGON SCHOENANTHUS OIL, ALLIUM SATIVUM BULB OIL, ORIGANUM MAJORANA LEAF OIL, ANIBA ROSAEODORA WOOD OIL, ALCOHOL, CITRONELLOL, GERANIOL, LIMONENE

Neobsahuje žiadne zložky syntetickej chémie, parabény, sulfáty, umelé vône, ťažké kovy, karcinogény. Vegánsky.

MALINNA° body wash and shampoo sme pripravili v 6 rôznych variáciách:

  • geránium
  • levanduľa
  • šalvia
  • cédrové drevo a škorica
  • citrón a mäta
  • ruža

▢  110ml/3.72 fl oz

Cena vo voľnom predaji: 12,-EUR

 

Advertisements